Yükleniyor...

Eğitmenler

Adem Demir
Baş Antrenör
3 Ağustos 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda eğitim gördü. Katıldığı turnuvalardan bir çok ödül alan Adem Demir oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Anrenörlük Belgesine sahip olan Adem Demir halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.
Ömer Yazkan
8-9-10 Yaş Takım Sorumlusu
 
27 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’da doğdu. Marmara üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulunda antrenörlük eğitimi aldı. Katıldığı tenis turnuvalarından bir çok ödül alan Ömer Yazkan oyunculuk deneyiminin ardından kariyerine Türkiye’nin ünlü tenis kulüplerinde antrenörlük yaparak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Ömer Yazkan halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.
Umut Yenilmez
13+ Yaş Takım Sorumlusu
 
11 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulunda eğitim gördü. Tenis oyunculuğunun ardından kariyerine önce performans tenis antrenörlüğü daha sonra tenis antrenörü olarak devam etti. Türkiye Tenis Federasyonu 1. Kademe Antrenörlük Belgesine sahip olan Umut Yenilmez halen Dalyan Club’ta antrenörlük yapmaktadır.
Copyright © 2016 Dalyan Club. Tüm Hakları Saklıdır.