Yükleniyor...

Düğün & Davet

After Parti
Düğün sonrası tarafınıza sunulan after party salonu ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenmek mümkün. Kişi sayınıza göre belirlenen salonlar özel bir konseptle parti salonu haline getiriliyor, bahçe de verilen sucuk ekmek partisi ile devam ediyor.
Kır Düğünü
Yepyeni bir hayata ilk adımı atarken bırakın Dalyan Club size eşsiz mekanları ve profesyonel ekibi ile ev sahipliği yapsın! Anadolu yakasının en çok tercih edilen mekanı olan Dalyan Club, nezih havuz başı, yemyeşil kır bahçesi, tarih kokan kapalı davet salonları ve leziz menü alternatifleriyle organizasyonlarınızın vazgeçilmezi olmaya devam devam ediyor.
Havuz Başı
Anadolu Yakası’nın göbeğinde, park problemi olmayan, yeşillikler içinde ve trafik gürültüsünden uzak dev havuz başı alanıyla davetlerinizi büyüleyici bir seramoniye dönüşüyor. Hayatınızın en özel gününü yıllarca akıllardan silinmemesi adına profesyonel ekibimiz ve sektörün önde gelen isimleri ile olan çözüm ortakları ile olan işbirliğimiz ile adım adım planlıyor oluyoruz. Yeşillikler içersinde konumlanmış Havuz başı davet alanımızda 500 kişiye kadar yemekli, 1.000 kişiye kadar kokteyl ya da kokteyl prolonge şeklinde misafirlerinizi ağırlayabilirisiniz.
Dalyan Garden
Hayatınızın en özel gününü gelin Dalyan Club’ın Anadolu yakasının alternatifsiz kır bahçesi Dalyan Garden’da unutulmaz kılalım. Yeşilin ve rengarenk çiçeklerin büyüsüne kapılacağınız bu özel kır bahçesinde misafirlerinizi dilerseniz yemekli, dilerseniz kokteyl ya da kokteyl prolonge gibi alternatiflerle ağırlayın…Oluşturulan bembeyaz konsept ve sunulan birbirinden şık menü alternatifleri ile organizasyonunuz bir rüyaya dönüşecek.
 
Copyright © 2016 Dalyan Club. Tüm Hakları Saklıdır.